Nieruchomości

Organizacja bloga

Na stronie głównej znajdują się wpisy w sortowane wg kolejności  daty ich ukazywania się  począwszy od ostatniego. Czyli pierwszy post na stronie, to ostatnio opublikowany, na samym końcu znajduje się mój pierwszy artykuł. W tytułach artykułu podana jest data publikacji.
Na końcu każdego postu jest miejsce na komentarz, o które Was proszę. Pomogą mi one na lepsze i ciekawsze opisywanie historii.

Z lewej strony są zamieszczone linki do archiwalnych postów. Tutaj są one posegregowane chronologicznie od najstarszego, do najmłodszego. Można wyświetlić dowolny artykuł klikając na jego tytuł. Pod każdym artykułem znajdziesz ikonki, które pozwolą na przesłanie postu mailem do znajomej osoby, umieścić na Twitterze, Facebooku, udostępnić w GoogleBuzz.

Wyszukiwarka...

Jeśli będziecie chcieli użyć wyszukiwarki, nie musicie opuszczać blogu. Z lewej strony na górze, na wysokości tytułu pierwszego artykułu znajduje się pasek wyszukiwarki Google. Wystarczy wpisać hasło i pojawi się strona z wynikami w nowej zakładce wyszukiwarki.

Subskrypcja bloga

Jeśli zainteresuje Was blog, można go zaprenumerować. Podaj swój adres mailowy w okienku z prawej strony pierwszego postu. Za każdym razem, gdy pojawi się coś nowego otrzymasz o tym informacje na maila.